Fırsatlardan Haberdar Ol

Kartal İngilizce Kursu

Günümüzde her insanın en az bir yabancı dil bilmesi önemli bir gerekliliktir. Eğitim alanında, ticari faaliyetlerde, iş hayatında, kültür, sanat ve spor alanlarında, diplomaside, uluslararası ilişkilere ve daha birçok alanda yabancı dil gerekliliği her zaman karşımıza çıkar. Özellikle bir dünya dili haline gelen İngilizceyi öğrenmek, gelecek planları olan herkes için büyük önem taşır. Bu nedenle ülkemiz okullarında ingilizce zorunlu derstir. Ancak okullarda alınan temel ingilizce eğitimi ihtiyaç duyulan dil seviyesi için yeterli değildir. American Time Kartal şubemiz genel ingilizce, iş İngilizcesi, sınav İngilizcesi, genç ve çocuk programları, bire bir ingilizce gibi her ihtiyaca yönelik ingilizce eğitimi vermektedir.

Genel ingilizce kurslarımıza konuşma ağırlıklı bir eğitim almak isteyenler, dünyayı yakından takip etmek ve dünyanın her yeriyle iletişim kurmak isteyenler, kariyer hedefleri olanlar ve ingilizce dil seviyelerini belgelemek isteyenler katılabiliyor. 7 kurdan oluşan genel ingilizce eğitimi ile okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileriniz artıyor, arzu ettiğiniz seviyeye geliyor. İngilizce seviyenizi kanıtlamak için yapılan TOEFL, İELTS, TOEIC sınavlarına hazırlananlara yönelik kartal ingilizce kursu ile bu sınavlarda en iyi sonuçları alabilirsiniz. Bu sınavlardan alacağınız sonuçlar yurt içinde veya yurt dışında yüksek lisans ve doktora eğitimleriniz için size büyük avantaj sağlayacaktır.

Kartal ingilizce kursları en fazla 12kişilik sınıflarda yapılmakta ve eğitimler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Uluslararası standartlarda verilen eğitimlerle dil hedefinize kısa sürede ulaşıyorsunuz. Günümüzde özellikle iş dünyasında bir yabancı dil bile yeterli değildir. Dünyanın her bölgesinden pek çok ülkeyle ekonomik ilişkileri olan ülkemizde ikinci bir dili bilmek sizi kariyer hedeflerinize daha da yakınlaştıracaktır. Bu amaçla American Time Kartal şubemizde gelen taleplere göre Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Çince ve Japonca dil programları da uygulanmaktadır. Bu dil programlarında da konuşma odaklı dil becerileriniz gelişecektir. Özellikle turizm ve dış ticaret alanlarında kariyer hedefleriniz varsa, kartal yabancı dil kursu size büyük avantajlar kazandıracaktır.

Hayatın her alanında ihtiyaç olan yabancı dil artık küçük yaşta öğrenilmeye başladı. Birçok aile çocuklarını yabancı dil eğitimi veren okul öncesi eğitimi kurumlarına gönderiyor. Siz de çocuğunuzun erken yaşta ingilizce öğrenmesini ve ileride ingilizce derslerindeki başarısını arttırmak istiyorsanız,  American Time Kartal Şubemizdeki çocuk programlarımızdan faydalanabilirsiniz. Çocuk programlarına 7-9, 10-12 yaş grupları katılabiliyor. Kartal yabancı dil kursları genç programlarıyla lise öğrencilerinin ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Lise 9. Ve 12. Sınıflara yönelik genç programları 5 kurdan oluşuyor ve lise öğrencilerinin ingilizce alt yapısının gelişmesini sağlıyor. Dil alanından üniversite eğitimi almak isteyenler ve eğitimlerine yurt dışında devam etmek isteyenler için ideal bir programdır. Bu eğitimle üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarında da başarı sağlayabilirsiniz.

Bunların dışında sizin isteklerinize bağlı olarak esnek zaman dilimlerinde ve sınıf ortamından bağımsız bire bir eğitim programlarımız da bulunuyor. Bu programla eksikliğini duyduğunuz ve istediğiniz dil becerilerini geliştirebilirsiniz. www.kartalingilizcekursu.com adresinde kurs programları ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan formu doldurarak bize gönderirseniz hemen sizi arayıp gerekli bilgileri veririz. Ulusal Franchise Derneği üyesi olan American Time birçok ülkede yüzlerce okul ile çalışmaktadır ve ulusal ve uluslararası bir çok firma ile işbirliği içindedir.

Sizi Arayalım

%10 İndirim
Formu Dolduran Herkese %10 İndirim.

Haberler

Kursumuz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin