Dünya Dilleri

Eğitimlerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

World Languages, İngilizce dışında yabancı dil öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir programdır.

Almanca, Rusça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çince, Japonca gibi dünya dillerinin öğretildiği bu program, American Time şubelerine gelen talepler doğrultusunda birebir özel ders ya da grup dersi şeklinde, alanında uzman, eğitmenler tarafından ihtiyaca tam odaklı programlar oluşturularak düzenlenir.

American Time’ın genel İngilizce programına kayıt yaptıran öğrenciler, World Languages programında çeşitli oranlar da indirim kazanabilirler.

 • Mevcut dil bilginizi geliştirmek istiyorsanız,
 • Turizm ya da dış ticaret hedefleriniz varsa,
 • Aile birleşimi sınavına hazırlanıyorsanız,
 • Yabancı ülkelerde mesleğinizi yapabilmek için dil yeterliliğine sahip olmak istiyorsanız,
 • Mesleğinizde ve hayatınızda fark yaratmak istiyorsanız,
 • İş yaşamınızda ikinci dil ile avantaj yakalamak istiyorsanız.
 • Konuşma odaklı dil becerilerinizi geliştirirsiniz.
 • Turizm ve dış ticaret hedeflerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaşırsınız.
 • Aile birleşimi sınavına girecek yeterliliğe sahip olursunuz.
 • İkinci bir dil bilmenin iş yaşamınızdaki avantajlarından yararlanırsınız.
 • Kariyerinizde rakiplerinizin bir adım önüne geçersiniz.
 • Erken yaşta İngilizce bilmenin keyfini yaşar.
 • Okul derslerinde başarısı artar.
 • Temel İngilizce becerilerini geliştirir.
 • Erken yaştan itibaren kariyer basamaklarında avantajlı hale gelir.

Almanca Grup Eğitimleri

Almanca öğrenmek isteyen, konuşma becerilerini geliştirmeyi hedefleyen, grup içinde yaşayarak, etkinliklerle interaktif eğitim anlayışını benimseyen programımız, 5-6 kişilik sınıflarda yapılır.

 • Az sayıda öğrenciyle hem özel ders konforunu sağlar hem de sosyalleşerek  ve deneyimleyerek öğrenmenize katkı sağlar.
 • Dersler, öğretmenlerin rehber, öğrencilerin aktif olduğu bir sistemde gerçekleşir.
 • Her kurda 80 saat eğitim verilir ve bir seviye atlanır.
 • Ulusal yayınlar ve güncel eğitim gereçleri kullanılarak eğitim yapılır.
 • Alanında uzman eğitmenlerle çalışma imkanı sunar.

Yabancılar İçin Türkçe

Yabancılar İçin Türkçe eğitim programı yabancı uyruklu, Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için geliştirdiğimiz yüz yüze, online veya hibrit olarak uygulanan eğitim programıdır.

Programın hedefi, öğrencilerimize Türk dilinin okuma, yazma, dinleme, anlama becerilerini kazandırmak, akıcı ve doğal dil konuşma hedefine ulaşmaktır.

Esnek gün ve saatlerde birebir uygulanan programda öğrencinin eğitim ihtiyacı analiz edildikten sonra eğitim koordinatörü ve eğitmenin eşliğinde eğitim planı belirlenir. Öğrenci takip programı ile öğrenciye eğitim koçluğu verilir.

Türkiyede Okullara Kabul Veya Mesleki Yeterlilik Sınavlarına Hazırlanan Yabancı Uyruklu Öğrenciler İçin Özel Geliştirilen Eğitim Programı;

Bu programda hedeflenen sınav özelinde skor odaklı planlama yapılarak eğitim planı oluşturulur. Alanında uzman eğitmenlerle, sınav gününe özel olarak yoğunlaştırılmış ve kişiselleştirilmiş bir eğitim modeli takip edilir. Eğitim koordinatörümüzün takibinde yapılan hedefe odaklanan programda sınavla ilgili her konuda eğitim koçluğu verilir.

Almanca Aile Birleşimi Sınavı ve Almanya’da Mesleki Dil Yeterliliği Sınavlarına Hazırlık Programları

Almanya’da oturum hakkı elde etmek veya mesleğinizi Almanya’da yapabilecek düzeyde Almanca öğrenebilmek ve sınavlara hazırlanmak isteyen öğrencilerimize etkin, profesyonel eğitim programları sunuyoruz.

 • Kişiselleştirilmiş özel eğitim programıdır,
 • Hedef odaklıdır, ihtiyacınıza odaklanarak hedeflerinizi yakalamanıza olanak sağlar,
 • Esnek gün ve saat imkanı sunar. Eğitiminiz size uygun ve gün saatlerde yüz yüze, online veya hibrit şekilde programlanır.
 • Her öğrencimizin gelişimi eğitim birimimiz tarafından takip edilip gerekli görüldüğünde eğitim planı destek programlarla güncellenir.
 • Sınava hazırlanan öğrencilerimize girecekleri sınavın özelinde danışmanlık verilir. Süreç hakkında ayrıntılı bilgilendirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman eğitmenlerimiz ile her düzey için İngilizce eğitimi sunuyoruz. Starter kuruna ihtiyaç duyan öğrencilerimize eğitim koordinatörümüz tarafından kişiye özel eğitim planı uygulanarak bire bir özel ders imkânı da sunulur.

Eğitim programlarına kaydolmak için web sayfamızda bulunan Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Daha sonra ekibimizden arkadaşlarımız tarafınıza ulaşım sağlayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır. Karar verdiğiniz takdirde American Time Kartal şubemize gelerek veya online olarak %10 indirim fırsatı ile dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

1+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı eğitim programlarımız bulunuyor. Eğitim programlarımıza bağlı olarak ders saati farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu eğitim programlarımız ile ekstra İngilizce özel ders alabileceğiniz gibi konuşma kulüplerine de katılım sağlayabilirsiniz.

American Time Kartal olarak Genel İngilizce Eğitimi sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşur. Bu sayede eğitmenlerimiz, her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenebilir. İş İngilizcesi kursları, özel nitelikli sınıflardan oluşur. Özel kurs seçeneği ise eğitmenlerin bire bir ilgilendiği eğitim programımızdır. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

American Time Kartal Genel İngilizce Eğitimi; A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Her kurda, ELP (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterleri doğrultusunda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerileri geliştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

Diğer Eğitimlerimiz

DİL SEÇİN

Diğer Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Formu Dolduran Herkese %10 İndirim.

Sizi Arayalım

Kartal İngilizce Kursu

Yabancı dil öğrenimi, günümüzde eğitim ve iş hayatında öne çıkmak isteyen kişiler açısından son derece önemlidir. Bu nedenle küresel bir dil olan İngilizce öğrenimi için birçok kişi İngilizce kursu arayışına girer. Kartal İngilizce kursu, kaliteli ve alanında uzman eğitmenleri ile İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenme fırsatı sunar. American Time Kartal şubemiz tarafından sunulan eğitim programları ile dil öğrenmeye başlayarak eğitim veya iş hayatınızda emin adımlar atabilirsiniz. İstanbul İngilizce kursları arayışında olan kişiler için sunduğumuz eğitim programlarını inceleyebilirler.

Kartal dil okulu, grup eğitimlerinin yanı sıra sunduğu İngilizce özel ders eğitimi ile dil becerilerinizi her yönüyle geliştirmenize olanak sağlar. Uzman eğitmenlerden alacağınız Kartal dil eğitimi sayesinde kariyer basamaklarını emin adımlar ile çıkabileceğiniz gibi akademik başarı da elde edebilirsiniz. Kartal dil kursu, Almanca dilinde kendinizi geliştirmenize olanak sağlayan eğitim programları da sunar. Kartal dil kursları ile kariyer ve eğitim hayatınızda fırsatları yakalamanıza imkân tanır.

İngilizce okuma, yazma, anlama ve konuşma becerilerinizi geliştirebileceğiniz eğitim programlarının yanı sıra Sınav İngilizcesi eğitimleri içinde yer alan TOEFL kursu, IELTS kursu, YÖKDİL kursu ve YDS kursu ile yabancı ülkelerde akademik kariyer yapma fırsatı da elde edebilirsiniz.

En iyi İngilizce kursu olma özelliği ile bilinen Amerikan Time Kartal olarak sunduğumuz eğitim programları ile eksikliğini duyduğunuz ve istediğiniz dil becerilerini geliştirebilirsiniz. www.kartalingilizcekursu.com adresinden kurs programları ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Web sitemizde yer alan formu doldurarak iletmeniz halinde detaylı bilgi vermek için size ulaşım sağlayabiliriz.

Blog

Duyurular

Başarı Garantili Eğitim

Profesyonel eğitmenler tarafından etkin ve verimli dil eğitimi. Her kur geçişinde %100 başarı garantili eğitim.

İnteraktif Öğrenme

Öğretmenlerimizin rehber, öğrencilerimizin aktif olarak katılım sağladığı eğitim programları. İnteraktif eğitim metodu ile hızlı ve etkin öğrenim.

Uluslararası Standartlarda Kaliteli Eğitim

Avrupa Dil Portfolyosu akredite programı ile uluslararası standartlarda eğitim.

Öğrencilerimizin Yorumları

Kursumuz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Sizinle İletişime Geçelim