Çocuk Programları

Eğitimlerimiz

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

7-14 yaş arasındaki öğrenciler için hazırlanmış İngilizce eğitim programıdır.

Bu programla öğrencilerin İngilizce; okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmek amaçlanmıştır.

Hedefimiz, çocuklarımız ve İngilizce arasındaki bağ kurmak, dil iletişimini sağlamak ve İngilizce eğitimini eğlenceli ve cazip hale getirmektir.

Eğitimlerimiz; 7-14 yaş arasındaki öğrenciler ile 10-12 kişilik gruplar oluşturularak yapılır.

Programımız, bir eğitim öğretim yılı sürer. Eğitimlerimiz 2 dönem şeklindedir ve hafta içi, hafta sonu seçeneği sunar. Hafta içi 2 gün, hafta sonu 2 gün olmak üzere haftada 8 saat eğitim verilir. (Max. 240 ders saati).

 • Öğrencilerimizin yaş ve seviyelerine uygun olarak oluşturulan sınıflar
 • Yabancı eğitmenlerle konuşma ve İngilizce drama dersleri
 • Ücretsiz telafi programları
 • Öğrenci takip programı, eğitim koçluğu
 • Ücretsiz kitaplar, eğitim materyalleri
 • Oyunlar, şarkılar, videolar ile eğitim desteği
 • Avrupa dil portfolyosunu takip eden interaktif eğitim modeli
 • Ücretsiz kulüp dersleri; matematik, Almanca, Fransızca vb.

Türkçe okuma yazma bilen öğrencilerin katılabildiği bu programda çocuklar, İngilizceyi severek öğrenirler ve FunTime aktivitelerine katılarak dil becerilerini pekiştirirler.

 • Erken yaşta İngilizceyi öğrenmesini istiyorsanız,
 • Çocuğunuzun hızla globalleşen dünyaya ayak uydurmasını hedefliyorsanız,
 • Dünya vatandaşı bireyler yetiştirmek istiyorsanız,
 • İngilizce dersindeki başarısını arttırmak istiyorsanız,
 • Bir ömür boyu İngilizce bilmenin avantajı ile yaşamasını istiyorsanız, kolej programımız tam size göre.
 • Erken yaşta İngilizce bilmenin keyfini yaşar.
 • Okul derslerinde başarısı artar.
 • Temel İngilizce becerilerini geliştirir.
 • Erken yaştan itibaren kariyer basamaklarında avantajlı hale gelir.

Her çocuk, biricik ve özeldir. Eğitim ihtiyaçları da birbirinden farklıdır. Birebir yüz yüze veya hibrit olarak gerçekleşen programımıza;

 • Grup eğitimlerine katılmak için yeterli vakti olmayan çocuklarımız,
 • Okul derslerinde başarısını arttırmak isteyen öğrencilerimiz,
 • Konuşma ağırlıklı eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimiz katılabilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzman eğitmenlerimiz ile her düzey için İngilizce eğitimi sunuyoruz. Starter kuruna ihtiyaç duyan öğrencilerimize eğitim koordinatörümüz tarafından kişiye özel eğitim planı uygulanarak bire bir özel ders imkânı da sunulur.

Eğitim programlarına kaydolmak için web sayfamızda bulunan Kayıt Formu’nu doldurabilirsiniz. Daha sonra ekibimizden arkadaşlarımız tarafınıza ulaşım sağlayarak eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır. Karar verdiğiniz takdirde American Time Kartal şubemize gelerek veya online olarak %10 indirim fırsatı ile dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

1+1, 3+1 ve 5+1 olmak üzere farklı eğitim programlarımız bulunuyor. Eğitim programlarımıza bağlı olarak ders saati farklılık gösterebilir. Aynı zamanda bu eğitim programlarımız ile ekstra İngilizce özel ders alabileceğiniz gibi konuşma kulüplerine de katılım sağlayabilirsiniz.

American Time Kartal olarak Genel İngilizce Eğitimi sınıflarımız maksimum 12 kişiden oluşur. Bu sayede eğitmenlerimiz, her bir öğrenci ile özel olarak ilgilenebilir. İş İngilizcesi kursları, özel nitelikli sınıflardan oluşur. Özel kurs seçeneği ise eğitmenlerin bire bir ilgilendiği eğitim programımızdır. İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenmeniz sağlanır.

American Time Kartal Genel İngilizce Eğitimi; A1, A2, B1, B2, C1, C2 olmak üzere 6 kurluk programdan oluşur. Her kurda, ELP (Avrupa Dil Portfolyosu) kriterleri doğrultusunda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi iletişim becerileri geliştirilir.

Bizimle İletişime Geçin

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
Select an option
Fill out this field

Diğer Eğitimlerimiz

DİL SEÇİN

Diğer Yabancı Dil Eğitimlerimiz

Formu Dolduran Herkese %10 İndirim.

Sizi Arayalım

Kartal İngilizce Kursu

Yabancı dil öğrenimi, günümüzde eğitim ve iş hayatında öne çıkmak isteyen kişiler açısından son derece önemlidir. Bu nedenle küresel bir dil olan İngilizce öğrenimi için birçok kişi İngilizce kursu arayışına girer. Kartal İngilizce kursu, kaliteli ve alanında uzman eğitmenleri ile İngilizceyi etkin bir şekilde öğrenme fırsatı sunar. American Time Kartal şubemiz tarafından sunulan eğitim programları ile dil öğrenmeye başlayarak eğitim veya iş hayatınızda emin adımlar atabilirsiniz. İstanbul İngilizce kursları arayışında olan kişiler için sunduğumuz eğitim programlarını inceleyebilirler.

Kartal dil okulu, grup eğitimlerinin yanı sıra sunduğu İngilizce özel ders eğitimi ile dil becerilerinizi her yönüyle geliştirmenize olanak sağlar. Uzman eğitmenlerden alacağınız Kartal dil eğitimi sayesinde kariyer basamaklarını emin adımlar ile çıkabileceğiniz gibi akademik başarı da elde edebilirsiniz. Kartal dil kursu, Almanca dilinde kendinizi geliştirmenize olanak sağlayan eğitim programları da sunar. Kartal dil kursları ile kariyer ve eğitim hayatınızda fırsatları yakalamanıza imkân tanır.

İngilizce okuma, yazma, anlama ve konuşma becerilerinizi geliştirebileceğiniz eğitim programlarının yanı sıra Sınav İngilizcesi eğitimleri içinde yer alan TOEFL kursu, IELTS kursu, YÖKDİL kursu ve YDS kursu ile yabancı ülkelerde akademik kariyer yapma fırsatı da elde edebilirsiniz.

En iyi İngilizce kursu olma özelliği ile bilinen Amerikan Time Kartal olarak sunduğumuz eğitim programları ile eksikliğini duyduğunuz ve istediğiniz dil becerilerini geliştirebilirsiniz. www.kartalingilizcekursu.com adresinden kurs programları ve içerikleri ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Web sitemizde yer alan formu doldurarak iletmeniz halinde detaylı bilgi vermek için size ulaşım sağlayabiliriz.

Blog

Duyurular

Başarı Garantili Eğitim

Profesyonel eğitmenler tarafından etkin ve verimli dil eğitimi. Her kur geçişinde %100 başarı garantili eğitim.

İnteraktif Öğrenme

Öğretmenlerimizin rehber, öğrencilerimizin aktif olarak katılım sağladığı eğitim programları. İnteraktif eğitim metodu ile hızlı ve etkin öğrenim.

Uluslararası Standartlarda Kaliteli Eğitim

Avrupa Dil Portfolyosu akredite programı ile uluslararası standartlarda eğitim.

Öğrencilerimizin Yorumları

Kursumuz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

Sizinle İletişime Geçelim